W obecnym artykule wspomnieliśmy o prawdzie, że ułamki zwykłe, dziesiętne i zgodnie z centami to w zasadzie to samo - wszystkie reprezentują „elementy całości” lub „element”. Dodatkowo wspomnieliśmy o mocnych i słabych stronach każdego. W tym artykule przyjrzymy się metodom wybranym przez społeczeństwo do stosowania każdego typu. Rozważając je, powiesz (lub powinieneś) powiedzieć, co rozumiesz, do czego w każdym razie lub do czego się odnosi, ponieważ w jakimś nieokreślonym czasie w przyszłości na temat twojego młodszego stylu życia pracowałeś, studiowałeś, studiowałeś w przybliżeniu, lub słyszałeś, jak twój tata i mama mówią o każdym użyciu. Ułamki - pamiętaj, że ułamki mogą oznaczać oba „elementy całości” lub działu. Ułamki to maksymalne poprawne, ale maksymalne trudne do porównania. Niestety, ułamki są maksymalne, najprawdopodobniej nie mają żadnego, co oznacza dla kilku ludzi. Dla tych ludzi wyszukiwanie fragmentu takiego jak 67/89 nie przynosi żadnej wiedzy.

Pragnę, żeby to cię nie opisało! Pomimo widocznych problemów, które ma kilku ludzi, frakcje mają wiele zwykłych zastosowań - być może nawet więcej niż typy alternatywne. Przykłady: Odmierzanie: 1/2 filiżanki, 1/4 łyżeczki, 3/4 cala, 1 1/2 jarda, 7/10 mil Czas: Czas to ćwierć do trzeciej. Rozmiar buta: założyłam długość 7 1/2 W. Jaką długość wkładasz? Pozostałe w Division: cztery podzielone na trzy to 1 1 / trzy. Zbiornik paliwa: mamy trzy / cztery zbiorniki. Opisywanie odległości: Jesteśmy tam 1/2 drogi. Narzędzia: klucz 3/8 cala Przepisy: użyj 2 1/2 szklanki mąki i 1/3 szklanki cukru Podpis muzyczny: Ten kawałek jest za trzy / cztery razy. Prawdopodobieństwo: Szansa na posiadanie głowy podczas rzutu monetą wynosi 1/2. Hydraulicy, szefowie kuchni i ludzie ze świata kreacji nie mogli wykonywać swojej pracy bez ułamków. Uwaga: czy każdy z tych przykładów można zmodyfikować do ułamków dziesiętnych lub do centów? Na pewno! Ale czy 0,25 łyżeczki lub 37,5% klucza sprawi, że poczujesz się jak tony? Te przykłady, oprócz wielu innych, POTRZEBUJESZ ułamków, abyś chciał uchwycić ułamki. Ułamki dziesiętne - Jeśli korzystasz z kalkulatora ułamkowego (kalkulator ułamków) przez maksymalny czas, to definitywnie rozpoznajesz, że kalkulator ułamków (kalkulator ułamków) lub kalkulator ułamków używa ułamków dziesiętnych. Pieniądze dodatkowo oferują ułamki dziesiętne.

Większość ludzi odkrywa, że ułamki dziesiętne gładkie jak na obrazach, z „dopóki” nie okazują się powtarzającymi się ułamkami dziesiętnymi lub niekończącymi się (w żadnym wypadku nie kończącymi) liczbami dziesiętnymi (0,101001000100001 ...). Przykłady: Wynagrodzenie: zarabia osiem, siedemdziesiąt pięć dolarów na godzinę. Pomiar czasu w wyścigach: jedno okrążenie w 2,07 sekundy Temperatura: 98,6 stopnia Kalkulator frakcji (kalkulator z ułamkami) i kalkulator ułamkowy odpowiedzi działu: trzy podzielone przez cztery to siedemdziesiąt pięć Średnie mrugnięcia: 0,237 Poziom alkoholu we krwi: 0,2 (pijany) Odczyty licznika kilometrów lub na mapie odległości wskazówek urządzenia nawigacyjnego: Przejdź 7,9 mil. Cena jednostkowa: 37,6 centów zgodnie z uncją Wszystkie ceny: gaz za trzy, siedemdziesiąt dziewięć dolarów zgodnie z galonem lub dżinsy za 24,95 USD.

Ponownie, każda z tych liczb zostanie zmodyfikowana do ułamków lub zgodnie z centami, jednak każdy z nas traktuje je jako ułamki dziesiętne. PER CENT - Pamiętaj, że w zgodzie z centami są idealnym kształtem dla maksymalnego człowieka do uchwycenia i idealnym do oceniania liczb. Wadą jest to, że trzymanie się centów polega na tym, że mogą być używane do dodatkowego, bez trudności, kontrolowania pomysłów i decyzji ludzi. Dzieje się tak ze względu na fakt, że istnieje szczegół związany z centami, którego teraz już nie każdy rozumie - zgodnie z centami są ciągle czymś i dopóki nie wiesz, co to jest, zgodnie z centem jest alternatywnie bez znaczenia. Jeśli nowy trener i wieloletni trener-weteran otrzymują po 5% podwyżki, czy otrzymują taką samą ilość pieniędzy? Brak manier! Pięć zgodnie z centem małego przychodu to niewiele w porównaniu z 5% dużego przychodu. Podobnie jak w przypadku każdego ułamka zwykłego i dziesiętnego, istnieją pozytywne warunki, w których zgodnie z centami jest wybrany kształt. Przykłady: Podatek obrotowy od zakupów: 7,4% od batonika - teraz już nie za tony, ale 7,4% od nowego samochodu - OUCH! Odsetki od kart kredytowych: 9,9% jest doskonałe, jednak 24,9% może być bardzo niskie! Wilgotność: 99,9% w stanie Indiana, 25% w stanie Kolorado Badania opinii publicznej i głosowanie: kandydat X otrzymał 54% głosów Pogoda: 40% ryzyko deszczu Dane z wykresu kołowego (często budżety): 50% wypłaty przeznacza się na pobyt płatność Hobby bankowe: Płać niewielką ilość hobby na rachunkach oszczędnościowych - 0,74%, jednak oceniaj nadmierne hobby od pożyczek - 15. dziewięć% Prowizja od sprzedaży: faktyczny pośrednik w obrocie nieruchomościami kosztuje 7% ceny promującej mieszkanie Podobnie jak ułamki zwykłe i dziesiętne, istnieje wiele dodatkowych przykładów użycia dla dotrzymywania centów; i tak jak inne, każdy z tych przykładów zostanie zmodyfikowany do obu różnych kształtów. Prawdę mówiąc, na pewno nie używamy wartości zgodnej z kształtem centa w kalkulatorze ułamkowym (kalkulator ułamków) lub kalkulatorze ułamkowym.

Musimy nieustannie ekstradować zgodnie z centem do dowolnego kształtu, który jest najłatwiejszy do zastosowania. Jednak same warunki sprawiają wrażenie, jakby były zgodne z centami.

Author's Bio: 

Hi